You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+421 907 491 881
         po-pi 8:00 - 17:00, so 8:00-12:00
Sme na trhu už 20 rokov

Špajza inak - Bio potraviny online

Aloe C+ - prírodné kapsuly - 90 ks kapsúl -  imunita, trávenie, črevá, očista

Zlepšujú stav slizníc tráviaceho traktu. Aloe vera podporuje prirodzené funkcie tráviaceho traktu, slizníc a čriev. Podporujú imunitný systém. Aloe vera a prirodzene obsiahnutý vitamín C v "super ovocí" camu camu podporujú prirodzen..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Céčko Serafin - prírodné kapsuly - 90 ks kapsúl - imunita,  železo, cievy, koža

Podporujú imunitný systém. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Zvyšujú vstrebávanie železa, vhodné na anémie. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa. Prispievajú k normálnej funkcii krvných ciev. Vi..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Digestív - prírodné kapsuly 90 ks kapsúl - trávenie, vyprázdňovanie, reflux

Znižujú tráviace problémy spojené s refluxom pažeráka. Puškvorec, aníz aj čakanka podporujú trávenie a funkcie tráviaceho traktu. Pôsobia pri zdúvaní, pálení záhy a plynatosti. Obsiahnuté byliny napomáhajú pri problémoch so zdúvaním..

11,70 € Bez DPH: 9,75 €

Femina happy - prírodné kapsuly - 90 ks kapsúl - plodnosť, menštruácia
Nové

Podporujú počatie, prirodzenú plodnosť. Macca a zinok podporujú prirodzenú plodnosť. Zlepšujú funkcie ženských pohlavných orgánov, upravujú menštruačný cyklus. Angelika čínska podporuje prirodzené funkcie ženských pohlavných orgánov..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Femina happy 45+ - prírodné kapsuly - 90 ks - klimaktérium, hormonálna aktivita

1. Zlepšujú priebeh klimaktéria. Angelika čínska podporuje normálny priebeh klimaktéria. 2. Napomáhajú normálnemu spánku, vyčerpaniu a stresu. Horčík a mučenka opletavá napomáhajú normálnym psychickým funkciám a spánku, a znižujú vyč..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Femina natur -  kapsuly 90 ks - ženské pohlavné orgány, cysty, myómy
Nové

Napomáhajú pri zápaloch a cystách v oblasti ženských pohlavných orgánov. Alchemilka podporuje normálny stav ženských pohlavných orgánov, Vilcacora vstrebáva novotvary ako sú cysty, neodporúča sa ich užívať na podporu otehotnenia ani v období t..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Horčík + B6 - prírodné kapsuly - 90 ks kapsúl - únava, kosti, svaly, vyčerpanie

Zmierňujú únavu a vyčerpanie. Horčík a vitamín B6 prispievajú ku zníženej miere únavy a vyčerpania. Podporujú psychickú pohodu, zlepšujú zaspávanie. Vitamín B6 prispieva k normálnej psychike. Podporujú prácu svalov a zlepšujú ..

9,36 € Bez DPH: 7,80 €

KELP - 90 ks - produkcia hormónov štítnej žľazy, kontrola telesnej hmotnosti

Podporujú činnosť štítnej žľazy a jej hormónov. Chaluha bublinatá je stredomorská riasa, ktorá prirodzene obsahuje jód. Jód podporuje normálnu činnosť a produkciu hormónov štítnej žľazy. Podporujú chudnutie a kontrolu telesnej hmotnosti,..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Kĺby - prírodné kapsuly - 90 ks kapsúl -  kĺby, chrupavky, kosti
Nové

Podporujú regeneráciu kĺbov a kĺbových chrupaviek. Kolagén a vitamín C napomáhajú k zachovaniu pevnosti a elasticity chrupaviek. Znižujú zápaly a opuchy. Obsiahnutý Polyporus napomáhajú znižovať zápaly u reumatických či iných kĺbový..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Kotvičník - prírodné kapsuly - 90 ks - plodnosť, energia, imunita, svaly
Nové

Napomáha k funkcii pohlavných orgánov najmä u mužov. Kotvičník podporuje prirodzenú funkciu pohlavných orgánov. Zlepšujú dozrievanie pohlavných buniek, zvyšujú počet spermií. Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii. ..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €

Multiserafin s vitamínom D - 90 ks - črevá, imunita, pokožka, ekzémy

Zloženie: 100% bio brusnicová šťava - Bez pridaného cukru, aróm, farbív a konzervantov. - Pasterizované. - Z ekologicky kontrolovaného hospodárstva. - Sklenená fľaša. - Dostupná vo veľkosti 250ml a 700 ml Brusnicová šťava je perf..

23,84 € Bez DPH: 19,87 €

Ochranca - prírodné kapsuly - 90 ks kapsúl - imunita, mikroflóra
Nové

​​​​ Napomáhajú k celkovej funkcii imunitného systému. Grep podporuje normálne funkcie imunitného systému. Pôsobia účinne pri bakteriálnych a vírusových infekciách. Polyporus a Cordyceps napomáhajú účinne na stafylokoky či str..

19,34 € Bez DPH: 16,12 €