You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+421 907 491 881
         po-pi 8:00 - 17:00, so 8:00-12:00
Sme na trhu už 20 rokov

Špajza inak - Bio potraviny online

Doručenie a platba

DODANIE PRODUKTU

  1. Dodanie produktu sa uskutočňuje vopred dohodnutým spôsobom: osobným prevzatím odberateľom alebo odovzdaním prepravcom.
    1. Pri osobnom prevzatí produktu zo skladu dodávateľa odberateľ svojim podpisom na dodacom liste alebo faktúre dodávateľa potvrdí správnosť a kompletnosť dodávky.
    2. Pri použití prepravcu sa faktúra, dodací list a produkt odovzdajú prepravcovi. Produkt je zabalený a zabezpečený. Odberateľ je povinný pri preberaní produktu skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky a túto potvrdiť na prepravnom liste.
  2. Produkt sa považuje za prevzatý odberateľom od doby, kedy dodávateľ odberateľovi, jeho zástupcovi alebo prepravcovi umožní s ním fyzicky disponovať (bez ohľadu na to, kto platí dopravné náklady alebo poistenie produktu počas prepravy).
  3. Odberateľ sa zaväzuje odobrať objednaný produkt alebo jeho časť najneskôr do 5 dní od písomnej, mailovej alebo faxovej výzvy dodávateľa. Pri neakceptovaní tejto výzvy má dodávateľ právo predať objednaný produkt inému subjektu alebo zabezpečiť jeho ďalšie uskladnenie na náklady odberateľa.
  4. V prípade objednania prepravy produktu dodávateľom, je odberateľ povinný uhradiť dodávateľovi prepravné náklady v plnej výške. Výška prepravných nákladov sa odvíja od cenníkových sadzieb externého prepravcu.

MOŽNOSTI PREPRAVY    

Kuriérom Slovenskej pošty - 1-2 dní, ak je tovar na sklade. Cena za balík je vypočítaná podľa aktuálného cenníka Slovenskej pošty.

Osobný odber -  Tovar pripravený v sklade v Stropkove do 24 hodín. - ZADARMO

MOŽNOSTI PLATBY            

Dobierka - Zaplatíte kuriérovi v hotovosti pri prevzatí zásielky - poplatok 1.50€

Bankový prevod - Tovar Vám bude odoslaný po pripísaní sumy na náš účet.